Stvorené do každého terénu.

Nové Audi Q5.

Stvorené, aby uvádzalo do pohybu. 

Každý detail nového Audi Q5 je ovplyvnený charakterisickým dizajnom modelov Q a stelesňuje dynamiku a suverenitu. Ako markantná kapota motora alebo splývajúca línia strechy, úzky pás okien alebo vonkajšie spätné zrkadlá nasadené na dverách. 

Viac k dizajnu nového Audi Q5 >>


Všetko na očiach.

S voliteľnou plne digitálnou palubnou doskou Audi virtual cockpit sa pokrok stáva viditeľným. Plne digitálny združený prístroj na svojej obrazovke s vysokým rozlíšením a uhlopriečkou 31,2 cm (12,3 palca) zobrazuje mnoho informácií relevantných pre jazdu. Od rýchlosti cez navigáciu až po komunikáciu - môžete si zvoliť z množstva možností zobrazenia. Veľký štíhly farebný monitor s uhlopriečkou 21,0 cm (8,3 palca) voliteľného systému MMI navigácia plus sa vyznačuje prehľadnosťou a nekomplikovanou koncepciou ovládania. 

Prvky infotainmentu v novom Audi Q5 >>


Ukazuje veľkosť.

Nové Audi Q5 presviedča veľkorysou priestorovou ponukou a praktickými odkladacími možnosťami. Operadlo zadného sedadla sa dá pohodlne sklopiť z batožinového priestoru a tým zväčšiť jeho objem až na 1.550 litrov. Nakladanie uľahčuje voliteľné senzorové otváranie dverí batožinového priestoru. Ak nemáte ani jednu ruku voľnú, dvere batožinového priestoru môžete otvoriť pohybom nohy pod zadným nárazníkom. A tak uložíte aj najťažšie kufre s ľahkosťou. 

Interiér nového Audi Q5 >>

 

Pohon a podvozok.

Pripravený na každý povrch - a výzvy budúcnosti: objavte pohon všetkých kolies quattro, ktorý pri štvorvalcových modeloch vďaka novej technológii ultra spája efektívnosť s bezpečnosťou. Voliteľné pneumatické pruženie adaptive air suspension prispôsobuje tlmenie pohybu každého jednotlivého kolesa terénu a štýlu jazdy. 

Viac o technológiách pohonu, motoroch a podvozku >>

Svetlomety Audi Matrix LED

Už z diaľky imponuje nové Audi Q5 voliteľnými svetlometmi Audi Matrix LED s charakteristickými dennými svetlami z LED a výraznými dynamickými smerovými svetlami. Kamera za predným oknom v rámci hraníc systému rozoznáva vozidlá idúce vpredu a protiidúce vozidlá. A svetlomety sa v zlomku sekundy prispôsobia situácii, čím robia pokrok dobre viditeľným. 

 

Bližšie informácie k vozidlu, ako aj možnosť testovacej jazdy, s vami ochotne dohodnú kolegovia z oddelenia predaja Audi. V prípade záujmu o telefonické informácie nájdete ich kontaktné údaje tu.

Tešíme sa na vašu návštevu. 

Partneri