PONUKA SKLADOVÝCH VOZIDIEL - ALLROAD EDITION

Využite limitovanú ponuku na skladové modely Audi, teraz vrátane modelov Audi A7 a Audi A8, v akcii Allroad Edition za výnimočné ceny! Vyberte si z výhodnej ponuky skladových vozidiel Audi a získajte svoje nové auto s celkovým cenovým zvýhodnením až do 46 700 Eur. 

6-ROČNÝ AUDI SERVIS PLUS

Nedovoľte, aby vaše auto skončilo v nesprávnych rukách. K štandardným trom rokom Audi grátis servisu teraz môžete výhodne získať ďalšie 3 roky autorizovaného servisu navyše. Čaká vás tak 6 rokov / 160 000 km bezstarostnej jazdy, počas ktorých sa o vaše auto postará náš profesionálny značkový servis. 

VÝKUPNÝ BONUS NA VYBRANÉ VOZIDLÁ ŠKODA

Vymeňte vaše staré vozidlo za nové a my vám k nemu dáme bonus až do výšky 1 700 Eur. Okrem výkupného bonusu získate aj ďalšie benefity: kvalitné poradenstvo a služby pri výkupe vozidla a financovanie na jednotku. Náš predajný tím vám ochotne poradí pri výbere vozidla zo širokej palety automobilov značky ŠKODA. 

LIMITOVANÁ EDÍCIA TOUR DE FRANCE

Získajte rýchlostnú prémiu až 3 975 Eur. Pozor, ponuka je limitovaná - šliapnite na to a príďte si po model ŠKODA RAPID alebo RAPID SPACEBACK v limitovanej edícii Tour de France. V akčnej výbave nájdete tempomat, športový multifunkčný volant, športové sedadlá, elektricky ovládané okná, čierne lakované spätné zrkadlá a ďalšie dizajnové prvky. 

AUDI OPERATÍVNY LÍZING

Využite výhodnú ponuku pre firmy, živnostníkov aj súkromné osoby a získajte nové Audi výhodnejšie ako kedykoľvek predtým. Znamená to, že po celý čas trvania operatívneho lízingu jazdíte bez starostí a dodatočných nákladov na údržbu vozidla. Využite najvýhodnejšiu ponuku v prémiovom segmente a vstúpte do sveta Audi. 

ŠKODA SUPERB SPORTLINE - SKVELÁ CENA AJ FINANCOVANIE

Atraktívna ponuka financovania na štvrtiny je dostupná už aj pre vozidlo ŠKODA Superb, ktoré môžete v prevedení Sportline získať v časovo limitovanej akcii za skvelú cenu už od 29 990 Eur! Akcia je limitovaná do vypredania zásob, preto si vyberte svoj vysnívaný model ešte dnes.  

 

MORIS PLUS - JAZDENÉ VOZIDLÁ VŠETKÝCH ZNAČIEK

Záujemcov o jazdené vozidlá pozývame do našej predajne Moris Plus, ktorá je od 1.5.2017 presťahovaná v nových priestoroch na parkovisku pri OC Cassovia. Garantujeme vám pôvod vozidla, technický stav, skúšobnú jazdu, poistenie a financovanie. Ponúkame možnosť objednania vozidla zo zahraničia podľa vlastných predstáv.

AKČNÉ MODELY ŠKODA DRIVE

Mať drive nebolo nikdy jednoduchšie. Stačí si vybrať z modelov ŠKODA Drive teraz už od 9 990 Eur. To ale nie je všetko! Určite vás poteší aj 5-ročná záruka a pri využití Financovania na polovicu bez navýšenia vám dáme kompletné poistenie na rok zadarmo

NOVÉ AUDI Q5

Nenechajte nič na náhodu. Je jedno, či ide o komfort, štýl alebo dynamiku: Audi Q5 presviedča od prvého okamihu. Jeho vzhľad je výrazný, jeho pohon energický, jeho technológie inovatívne. A tým sú vaše možnosti veľmi široké. Môžete ich využiť každý deň nanovo - s novým Audi Q5.

ŠKODA KODIAQ V PREDAJI OD 21 990 EUR

Dlhoočakávaná novinka z dielne ŠKODA je v predaji s cenou od 21 990 Eur. Vozidlo si môžete objednať v našej autorizovanej prevádzke na Alejovej 4 v Košiciach aj s niektorým z atraktívnych paketov Plus s bohatou výbavou za zvýhodnenú cenu. 

NOVÉ AUDI Q2

Nové Audi Q2 vstupuje na scénu: mestský typ so svojbytným charakterom a s celkom novými geometrickými a štylistickými prvkami dizajnu. S energickými motormi TFSI a TDI, ktoré majú výkon od 85 kW do 140 kW a na želanie sa dajú kombinovať so stálym pohonom všetkých kolies quattro. Výbava Audi Q2 prináša prvky, ktoré boli doteraz vyhradené pre luxusnú triedu. 

MORIS ZÍSKAL TITUL ŠKODA DÍLER ROKA

Importér ŠKODA Auto Slovensko ocenil náš predajný a servisný tím druhým miestom v súťaži Díler roka v kategórii ročného cieľa od 301 kusov predaných vozidiel. Okrem tohto ocenenia opätovne získala vedúca predaja ŠKODA Marcela Virasztóová titul Predajca roka - 3. miesto v kategórii Predaj nových vozidiel od 240 - 500 ks. Srdečne blahoželáme!

 

AUDI A3 FACELIFT UŽ U NÁS NA SALÓNE!

V prípade záujmu vám podrobnejšie informácie ochotne poskytnú naši predajcovia v showroome na Alejovej 4 v Košiciach.

MORISESHOP.SK

Využite možnosť pohodlného nákupu! Pre Váš maximálny komfort sme v Moris Slovakia pripravili internetový obchod s originálnym príslušenstvom značiek Audi, Škoda, VW, Seat, VW - úžitkové vozidlá a MTM.  Na moriseshop.sk pribúdajú nové produkty každý deň...

Partneri